Для когось ювелірні прикраси — це хороший спосіб вкладення коштів, хтось сприймає їх як невід'ємну частину повсякденного образу. Але в будь-якому випадку до вибору таких виробів треба підходити дуже відповідально. 

Якими бувають ювелірні прикраси

У чистому вигляді золото для ювелірних прикрас не застосовується. Для таких виробів використовують сплави — тобто золото з певними домішками. У кожного з цих варіантів є свої переваги і недоліки, а вибір визначається в основному особистими уподобаннями і фінансовим чинником: вартості всі різновиди золота досить сильно розрізняються.

Жовте і рожеве золото — це сплави, у складі яких досить високий відсоток міді. ... Читать дальше »

Просмотров: 8 | Добавил: 329 | Дата: 15.01.2018 | Комментарии (0)

Щоб правильно вибрати одяг для захоплюючого процесу риболовлі, необхідно знати якими якостями вона повинна володіти і яким критеріям повинна відповідати, щоб нічого не відволікало вас, і була можливість зосередитися тільки на процесі лову риби.

Одяг для риболовлі пред'являються наступні вимоги:

Висока теплота;
Легкість;
Не громіздкість, сковує рухи;
Зручність;
Водостійкість;
Непродуваемость.
Вимоги до одягу для риболовлі

Крім цього ваш комплект одягу для рибалки може бути оснащений додатковими корисними функціями, наприклад, плавучість костюма.

Щоб правильно одягнутися на риболовлю, необхідно знати, скільки шарів має включати в себе костюм:

Нижня білиз ... Читать дальше »

Просмотров: 16 | Добавил: 329 | Дата: 27.12.2017 | Комментарии (0)

Давайте розглянемо вікна якої фірми вибрати, тобто ті фірми які не перший рік працюють на російському ринку, і добре себе зарекомендували. Сюди відносяться пластикові конструкції компанії Rehau, Veko, КВЕ, Novotex

Вікна Rehau – це втілення кращих традицій німецької якості, відрізняється високою надійністю і проходить ретельний технологічний контроль. Один з найвідоміших брендів на російському ринку і відноситься до елітних вікон. На будь-якому продукті цієї компанії є відмітки Rehau.

Середня вартість двокамерного вікна цієї компанії найбільш поширених моделей Sib Design або Basik близько 5.5 — 7 тис. руб .

Компанія Veko – це пластик німецької якості, ідеальна поверхня відмінна білизна, сті ... Читать дальше »

Просмотров: 19 | Добавил: 329 | Дата: 13.12.2017 | Комментарии (0)

Шолом для мотоцикла це невід'ємна частина екіпіровки, так як він виконує не тільки функцію захисту для здоров'я, але і від штрафів. Звичайно, багато нехтують і тим і іншим, але варто враховувати, що кожен мотоцикліст несе відповідальність за своє здоров'я, і здоров'я пасажирів, тому шолом необхідний і його варто вибирати дуже уважно.

Він повинен міцно прилягати до голови, але не викликати відчуття дискомфорту, бажано його купувати абсолютно новим, а перед придбанням виміряти окружність голови. Вага теж несе важливу місію, адже кожен індивідуальний, і варто враховувати свої фізіологічні особливості у виборі шолома, варто пам'ятати що якщо шолом легкий, то не значить поганий, а навіть, навпаки, чим легше, ... Читать дальше »

Просмотров: 20 | Добавил: 329 | Дата: 24.07.2017 | Комментарии (0)

Трап для душу під плитку відіграє важливу роль при облаштуванні ванної кімнати. Без належної системи водовідведення неможливо забезпечити якісну та ефективну роботу душа, у зв'язку з чим до вибору трапів і сифонів необхідно підходити з усією відповідальністю. До того ж у кожному окремому випадку вибір конкретного типу душового трапа може істотно відрізнятися, тому без консультації фахівців у даному випадку просто не обійтися.

Який трап для душу під плитку краще купити

 Трап для душу під плитку необхідний для забезпечення якісного та ефективного водовідведення. Він використовується в тих випадках, коли злив води розташований у підлозі, що найбільш часто застосовується при облаштуванні душових кабін і кімнат ... Читать дальше »

Просмотров: 26 | Добавил: 329 | Дата: 14.03.2017 | Комментарии (0)