Шолом для мотоцикла це невід'ємна частина екіпіровки, так як він виконує не тільки функцію захисту для здоров'я, але і від штрафів. Звичайно, багато нехтують і тим і іншим, але варто враховувати, що кожен мотоцикліст несе відповідальність за своє здоров'я, і здоров'я пасажирів, тому шолом необхідний і його варто вибирати дуже уважно.

Він повинен міцно прилягати до голови, але не викликати відчуття дискомфорту, бажано його купувати абсолютно новим, а перед придбанням виміряти окружність голови. Вага теж несе важливу місію, адже кожен індивідуальний, і варто враховувати свої фізіологічні особливості у виборі шолома, варто пам'ятати що якщо шолом легкий, то не значить поганий, а навіть, навпаки, чим легше, ... Читать дальше »

Просмотров: 13 | Добавил: 329 | Дата: 24.07.2017 | Комментарии (0)

Трап для душу під плитку відіграє важливу роль при облаштуванні ванної кімнати. Без належної системи водовідведення неможливо забезпечити якісну та ефективну роботу душа, у зв'язку з чим до вибору трапів і сифонів необхідно підходити з усією відповідальністю. До того ж у кожному окремому випадку вибір конкретного типу душового трапа може істотно відрізнятися, тому без консультації фахівців у даному випадку просто не обійтися.

Який трап для душу під плитку краще купити

 Трап для душу під плитку необхідний для забезпечення якісного та ефективного водовідведення. Він використовується в тих випадках, коли злив води розташований у підлозі, що найбільш часто застосовується при облаштуванні душових кабін і кімнат ... Читать дальше »

Просмотров: 23 | Добавил: 329 | Дата: 14.03.2017 | Комментарии (0)