Главная » Статьи » Інше » Інше

Вчені довели незвичайний ефект сексу для жінок

Група канадських дослідників, що представляють Університет Макгілла, заявили, що гетеросексуальні жінки, часто займаються сексом, в середньому мають кращу пам'ять, ніж інші. Фахівці припускають, що статеві контакти якимось чином благотворно позначаються на ділянці головного мозку під назвою гіпокамп.

 Вчені довели незвичайний ефект сексу для жінок
Дослідження, проведене вченими, не можна назвати надто великим - в ньому взяли участь всього 78 жінок у віці до 30 років. Дослідники запитали дівчат, як часто ті займаються традиційним сексом, після чого запропонували їм пройти ряд тестів, що дозволяють перевірити пам'ять. Як з'ясувалося, жінки, які займалися сексом часто, успішніше виконували завдання, пов'язані із запам'ятовуванням слів, однак показували приблизно такі ж результати, як і інші, якщо їх просили запам'ятати зображення.

Фахівці припускають, що частий секс якимось чином стимулює роботу гіпокампу - частина лімбічної системи головного мозку, що бере участь, в тому числі, в консолідації пам'яті і в утриманні уваги. Також дослідники не виключають, що секс може бути корисний для пам'яті, оскільки, в певній мірі, є фізичне навантаження.

Втім, фахівці визнають, що на підставі їх роботи досить складно зробити якісь би там не було висновки. По-перше, дуже невелика вибірка не дозволяє виключити, що результат є просто збіг. По-друге, навіть якщо між кількістю сексу і пам'яттю дійсно існує взаємозв'язок, отримані дані самі по не дозволяють навіть приблизно припустити їх природу. Вони можуть означати і те, що частий секс зміцнюють пам'ять, і те, що хороша пам'ять якимось чином сприяє частому сексу, і то, що обидва ці чинники є незалежними один від одного наслідками якоїсь загальної передумови.

Категория: Інше | Добавил: 329 (07.12.2016)
Просмотров: 142 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: