Главная » Статьи » Біологія » Біологія

Сон оголошений найкращим засобом профілактики застуди

Сон оголошений найкращим засобом профілактики застуди

Сон зміцнює імунну систему і дозволяє організму ефективніше протистояти застуді. При цьому для того, щоб захист був максимальним, спати людині слід не менше сім годин щодня, повідомляє ряд засобів масової інформації з посиланням на вчених з американських університетів.

Сон оголошений найкращим засобом профілактики застуди фото: pixabay.com
Як повідомляється, в проведеному фахівцями експерименті взяли участь 150 осіб. Добровольців попросили повідомляти, у скільки вони лягали спати і о котрій прокидалися, а також фіксували їх руху під час сну. Паралельно учасники експерименту застосовували ручний спрей, що містить не представляє принципової загрози для здоров'я вірус застуди. При цьому у людей, які виявили бажання брати участь в експерименті попередньо було взято аналіз крові, і ті з них, хто вже мав імунітет до даного вірусу, в дослідженні участі не взяли.

Як виявилося, учасники дослідження, присвячували сну більше семи годин щодня, мали найбільші шанси протистояти вірусу і виробити імунітет від нього, не захворівши застудою. Люди, які спали менше, в середньому продемонстрували меншу опірність, і для них ймовірність застудитися на протязі п'яти днів проведення експерименту була майже в п'ять разів вище.

На підставі отриманих даних фахівці прийшли до висновку, що для захисту від застуди людині слід приділяти достатньо часу сну. Засоби масової інфомації не уточнюють, чи була опублікована наукова робота, написана за підсумками дослідження, в будь-якому науковому журналі.

Вчені часто стверджують, що достатня кількість сну приносить величезну користь здоров'ю, дозволяючи зміцнити пам'ять, захиститися від діабету і ряду інших проблем, і в цілому відчувати себе краще. В деякій мірі осібно стоїть недавнє дослідження, автори якого допускають, що лягати спати відразу після неприємної події - ймовірно, не завжди найкраще рішення, тому що в цьому випадку подія запам'ятається занадто добре.

Категория: Біологія | Добавил: 329 (07.12.2016)
Просмотров: 112 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: