Главная » Статьи » Інше » Інше

Розумний горщик з автополивом - купити здоров'я своїм рослинам

Полив нерідко стає каменем спотикання квітникарів. Саме в ньому криються початку багатьох проблем з озелененням квартири, будинку або офісу. Його надлишок псує кореневу систему, а недолік згубно позначається спершу на зовнішньому вигляді, а пізніше - на загальному стані рослинного організму. Від подібних критичних моментів не застрахований ніхто. Ніхто з тих, хто ще не знає про кашпо з системою автополиву, які сьогодні значно полегшили це завдання.

У магазині «Fitosystems» представлені розумні вазони здатні виробляти автополив квітів тривалий час. Забезпечивши свої кімнатні і вуличні рослини такими просунутими горщиками, Ви зможете без плачевних наслідків залишити їх без нагляду на небувалий раніше термін в три місяці. З огляду на вкладені любов і турботу, а також чималу вартість окремих екземплярів, кашпо з автополивом купити куди розумніше, ніж сподіватися на ефект від навмисного надмірного зволоження грунту. Відзначимо, що перевага запропонованих визнав позитивно оцінюють професійні квітникарі, незважаючи на те, що вони постійно перебувають поруч зі своїми рослинними культурами. Це обумовлюється раціоналізацією надходження вологи до коріння, оскільки квітка завдяки такому горщика самостійно отримує рівно стільки води, скільки йому досить для активного зростання і здорового вигляду. Крім того, в розумних вазонах, які можна знайти в «Fitosystems», створені умови для грамотного постачання квітів поживними речовинами і оптимальної аерації кореневої системи.

Розімні горшки для квітів за доступними цінами можна замовити тут: лечуза киев.

Сучасні горщики для квітів з автополивом: пристрій і дизайн

Конструкція горщика для квітів з автополивом заснована на принципі капілярної вертикальної подачі рідини. У днище горщика розташований резервуар, призначений для заповнення водою. У самому вазоні передбачений індикатор її рівня, який вчасно підкаже про необхідність доливання. Далі йде буферна зона, де улагоджується шар йде в комплекті мінерального субстрату. Він виконує функцію дозування і здійснює підживлення квітів корисними елементами. Зверху насипається грунт для висаджування культури згідно з її вимогами. Підготовлений горщик поміщається в кашпо. Зазначимо, що резервуар слід заповнювати не відразу. Перші 3 місяці необхідний традиційний полив зверху, за цей час коріння підростуть і дотягнуться до благодатного субстрату. Саме тоді заливається вода, і рослина переходить на самозабезпечення протягом 12 тижнів.

Що стосується зовнішнього вигляду, то сьогодні горщики з автополивом купити можна в різних модифікаціях. Це і багатство форм, і широта кольорової палітри, і різноманітність фактур. Серед запропонованих позицій зовсім не важко підібрати ідеально підходять по дизайну кімнатні горщики або вуличні діжки. Крім того, є можливість придбати варіант з виставленим рівнем води для найбільшого врахування особливостей своїх зелених улюбленців.

Яке кашпо з автополивом купити під Ваше рослина?

Переваги цих систем автополиву квітів вже оцінені, залишилося визначитися з вибором. Привабливо те, що будь-які такі вазони припускають можливість розміщення на вулиці. Для відтоку зайвої вологи в дощову погоду є спеціальні канали, які потрібно відкрити перед складанням конструкції, тому тут затримок з підбором немає. При визначенні розміру варто орієнтуватися на потреби конкретних рослинних культур. До речі, для висадки вибагливих примірників, наприклад орхідей, можна використовувати чистий субстрат (без грунту), це тільки поліпшить їх стан. Форма, фактура і колірне рішення розумних визнав залежать виключно від стилістики Вашого житла або офісу, а також особистого смаку. Як видно, розумний горщик з автополивом підібрати і купити дуже просто. Магазин «Fitosystems» з радістю відповість на можливі запитання і допоможе замовити підходящі горщики.

Категория: Інше | Добавил: 329 (06.01.2017)
Просмотров: 424 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: