Главная » Статьи » Фізика » Фізика

Фізики оголосили зірку в сузір'ї Лебедя притулком інопланетян

Зірка Таббі, або чи KIC 8462852, розташована в сузір'ї Лебедя на відстані близько півтори тисячі світлових років від Землі, може служити джерелом енергії для інопланетної цивілізації. З аргументами на користь такої теорії виступив німецький вчений Едуард Хейндл з Фуртвангенского університету. Аномальні коливання світності даної зірки вже не раз привертали увагу різних досліджень.

Фізики оголосили зірку в сузір'ї Лебедя притулком інопланетян фото: pixabay.com
«Інопланетна» версія, за допомогою якої робляться спроби пояснити феномен зірки Таббі, звучить далеко не вперше. Небесне тіло було виявлено в минулому році, і незабаром астрофізики звернули увагу, що її яскравість часом знижується на 22 відсотки. Поряд з більш «нудними» припущеннями (наприклад, що час від часу між зіркою і Землею виявляється рій комет або пилова хмара, що загороджує частина її світла) деякі фахівці висловили думку, що зірка може бути оточена так званої «сферою Дайсона» - гіпотетичної конструкцією, яка могла б дозволити інопланетним сверхцивилизации, в разі існування таких, збирати і використовувати як енергію світло власного світила.

Математична модель, представлена ​​Едуардом Хейндл, за його власними словами, дозволяє переконатися, що, використовую хитромудру систему дзеркал і ряд поки що не існують на Землі, але гіпотетично можливих технологій, інопланетяни могли б дійсно використовувати власну зірку в якості потужного джерела енергії. Більш того, дослідник не виключає, що представники позаземної цивілізації могли б влаштувати на світилі свого роду «шахти» і добувати в них залізо та інші матеріали, яких на рідній планеті таких істот може не вистачати для забезпечення поточних потреб.

При цьому фізик вважає, що версії на зразок рою комет або пилової хмари, в деякому сенсі, не виглядають дуже правдоподібно навіть у порівнянні з «інопланетної» гіпотезою - хмара для цього має бути дуже великим і щільним, а комет - занадто багато.

Категория: Фізика | Добавил: 329 (07.12.2016)
Просмотров: 160 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: