Главная » Статьи » Біологія » Біологія

Користь рясного пиття при хворобі оголошена небезпечним міфом

Рада пити якомога більше води для боротьби з інфекцією часом буває не найвдалішим, а в окремих випадках може призвести до того, що життя пацієнта опиниться під загрозою. Про це задумалися представники Королівського коледжу Лондона, вивчивши недавній випадок, що стався в госпіталі при цьому коледжі.

Користь рясного пиття при хворобі оголошена небезпечним міфом
Як повідомляють фахівці, в госпіталь звернулася жінка у віці 59 років, яка страждала від хронічного запалення і інфекцій сечостатевої системи. Фахівці призначили жінці програму лікування, проте в подальшому її стан відчутно погіршився - їй стало складніше утримувати рівновагу, з'явилися проблеми з промовою і координацією, а також блювота. Пояснити це побічними ефектами лікування, призначеного самими фахівцями, було не можна, тому він провели повторне обстеження і виявили, що в крові жінки містилося недостатня кількість натрію.

Як показало подальше обстеження і розмова з жінкою, причиною появи нових симптомів стало те, що щодня вона випивала кілька літрів води - таку рекомендацію вона отримала від лікаря, який лікував її раніше. Однак це не дозволило «очистити організм від інфекції», як розраховувала пацієнтка, а привело до розвитку у неї стану під назвою гіпонатріємія, яке, за словами вчених, становить серйозну загрозу для життя. На щастя, жінку вдалося врятувати, обмеживши її споживання води протягом наступної доби. 24 години по тому життя жінки нічого не загрожувало, але за її власними словами, щоб повністю прийти в норму, жінці потрібно сім днів, і ще тиждень після цього вона відчувала певний занепад сил.

Фахівці стверджують, що користь від вживання великої кількості води особливо сумнівна в разі, якщо мова йде про хронічної інфекції.

Категория: Біологія | Добавил: 329 (07.12.2016)
Просмотров: 179 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: